Медична довідка Київ - купити медичну довідку.

Медична довідка Київ - купити медичну довідку.

Ми в соціальних мережах:      info.spravo4ka@gmail.com    38 (093) 22-33-789    Замовити зворотній дзвінок

Мы в соціальних мережах:

 info.spravo4ka@gmail.com   
 38 (093) 22-33-789 
Замовити зворотній дзвінок

Медична довідка 095/о для закриття пропусків в ВУЗі, коледжі, школі.
Щоб довести, що Ваша відсутність на роботі, в школі, інституті, дитячому садку була з поважної причини, потрібно надати підтвердження тимчасової непрацездатності (довідка форми 095/о). Даний документ має термін дії рівний чотирнадцяти днів, в деяких випадках термін дії збільшується, але в такому випадку потрібно оформляти ще довідку форми 027/о. Медична довідка 095/о є офіційним документом, який видається після захворювання. Зрозуміло, що її наявність потрібно тільки тим, хто навчається в загальноосвітніх установах і працюючим людям. Кожна людина стикалася з такою ситуацією, коли з якоїсь причини доводилося пропускати робочий або навчальний день. Особливо часто непередбачені ситуації трапляються з молодим поколінням. Коли людина доростає до певного віку, то стає більш відповідальним, у нього з’являється сім’я і думати він може лише про сімейне благополуччя. Тому дорослі люди намагаються прийти на робоче місце вчасно, інша справа – студенти і школярі, в силу своєї юності вони ще вітряні, амбітні, бажаючі гуляти, а їх практично з під палки женуть вчитися. Молодь намагається максимально розвиватися, але найчастіше їх захоплення далекі від навчального процесу. Молоді приділяють багато уваги фізичному розвитку організму, хочуть бути красивими, приділяють час пошуку другої половинки, все це призводить до накопичення великої кількості пропусків. Крім цього так, як всі ми люди, ніхто з нас не застрахований від раптових хвороб. У будь-якому випадку доведеться доводити, що ви були відсутні не через свою лінь, а з поважних причин. У всіх вище зазначених ситуаціях вам знадобиться принести довідку про тимчасову непрацездатність: меддовідку 095/о, в якій зазначаються дані про перенесене захворювання або про те, що громадянин пробув на стаціонарному лікуванні протягом деякого часу. Не варто плутати медичну довідку 095/о та лікарняний лист. Адже другий видається лише працюючим громадянам, а довідка форми 095/о підходить для наступної категорії населення:
– Учням в ліцеях і школах;
– Учням в коледжах, технікумах, професійно-технічних училищах;
– Учням в ВУЗах;
– Учням в інших загальноосвітніх закладах.
Уявімо ситуацію, коли дитина не відвідувала дитячий сад або школу з якої-небудь причини. Якщо його відсутність була не більше двох днів, то довідку йому надавати не потрібно, але якщо його не було від трьох днів до двох тижнів, то без підтверджуючого документа, що дитина здорова – не обійтися. У навчальному заклад у вас обов’язково попросять медичну довідку форми 095/о. Надавши її ви закриєте всі пропуски і будете спокійні, адже до вас не буде претензій. Також і для студента, особливо які навчаються на денному відділення для закриття прогулів з неповажних причин потрібен цей рятувальний документ. Ця медична довідка допоможе, якщо студент не прийде на іспит або залік, йому буде простіше домовитись на рахунок перездачі. Можна буде перездати повністю сесію без зайвих питань. Купити медичну довідку 095/о (для закриття пропусків) Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Медична довідка 095/о видана київською районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою(наложенный платеж), (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціни:
1-2 дня – 100 грн.
3-4 дня – 130 грн.
5-6 днів – 150 грн.
7-8 днів – 170 грн.
9-10 днів – 190 грн.
10-14 днів – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 086/о - медогляд для ЗНО, в ВУЗ, на роботу.
Ви вирішили влаштуватися на роботу, або оформити дитину в садок, школу, або вступаєте в будь-який вищий навчальний закладу? Вам необхідно надати медичну довідку 086/о про стан здоров’я. Іншими словами сказати – пройти медогляд. Що б оформити медичну довідку 086/о потрібно пройти обстеження не в одного лікаря і здати купу аналізів, флюорографію, кардіограму, і так далі, всього і не перерахувати. Це скільки ж треба витратити нервів, часу і грошей, заради одного папірця, без якого вам не обійтись. Медична довідка 086/о є однією з найбільш потрібних довідок в нашому житті. Меддовідка 086 о – це лікарсько-консультативний висновок про стан Вашого здоров’я. Як відомо, здоров’я купити не можна, а медичну довідку 086 / о купити можна прямо зараз. Наша компанія пропонує купити медичну довідку 086/о без особах зусиль і витрат. Для цього Вам не обходимо зробити замовлення на нашому сайті і Ви позбавите себе від проблемної ситуації: «Як пройти медогляд». Купити медичну довідку 086/о (медогляд) Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Медична довідка 086/о видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка 086/о відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 027/о - виписка з історії хвороби (амбулаторна або стаціонарна).
Якщо Ви були відсутні в школі, інституті, або Ваша дитина не була в дитячому садочку більше 14 днів, то Вам потрібно купити медичну довідку, яка підтвердить Вашу тимчасову непрацездатність. Це медична довідка 027/о. Медична довідка 027/о є офіційним документом, який підтверджує Вашу тимчасову хворобу. Але буває в житті так, що хвороба затягується і перевищує 14 днів, то учням, студентам необхідна виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого форми 027/о. Одночасно з довідкою 027/о необхідно зробити медичну довідку 095/о, яка підтвердить дійсність і тривалість Вашої хвороби. Також ми можемо зробити медичну довідку 027/о тим, кому потрібна академвідпустка, звільнення від фізкультури, дострокова здача сесіъ. Медичну довідку 027/о не варто плутати з лікарняним листом. Зроблена медична довідка 027/о є альтернативою лыкарняного листа, але не оплачується роботодавцем. Оформити медичну довідку 027/о можна як заднім числом, так і дыйсним числом по Вашій необхідності. Якщо студент навчається на денному відділенні та пропустив більше 14 днів з неповажної причини, то йому потрібен цей рятувальний документ – витяг з медичної карти амбулаторного чи стаціонарного хворого. Дана довідка діє спільно з медичною довідкою 095/о про тимчасову непрацездатність студента, учня. Медична довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку 027/о (виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого) можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку). Купіть медичну довідку 027/о та спіть спокійно.

Ціна:
1-5 днів – 300 грн
6-10 днів – 350 грн
11-15 днів – 400 грн
16-20 днів – 450 грн
21-25 днів – 500 грн
26-30 днів – 550 грн
31-35 днів – 600 грн
36-40 днів – 650 грн
41-45 днів – 700 грн.

Замовити
Медична довідка 083/о - для водіїв.
Багато з нас не можуть уявити своє життя без автомобіля. Особистий автомобіль – це комфорт, щоденна незалежність від міського транспорту і погодних умов. Але щоб керувати автомобілем, треба бути дуже уважним і зібраним, мати хороше здоров’я, вміти швидко реагувати на непередбачені ситуації на дорозі. Згідно із законом України всі водії транспортних засобів зобов’язані проходити медогляди і мати медичні довідки. Без медичної довідки 083/о для водіїв жоден водій не влаштується на роботу, а майбутній водій – не отримає посвідчення на право водіння автомобілем. Пройти медкомісію для водіїв не так вже й складно. Треба витратити певну суму грошей в поліклініці на проходження медкомісії для водіїв, здати купу аналізів, пройти і отримати сертифікати нарколога і психіатра, зробити флюорографію та кардіограму, зібрати всі ці «папірці» в купу і тільки тоді Вам оформлять медичну довідку за формою 083/о для водіїв. На це піде як мінімум тиждень «головного болю» і нервування. Але можна зробити по-іншому, легко і просто – зробивши замовлення на медичну довідку 083/о для водіїв на нашому сайті. Медична довідка 083/о в автошколу потрібна Вам не тільки для отримання прав в автошколі, а й для відновлення втраченого водійського посвідчення, для складання іспитів у ДАІ на право керування транспортним засобом категорій А, В, С, D, E і інші, для оновлення водійського посвідчення. Купити медичну довідку 083/о в автошколу можна прямо зараз, не виходячи з дому. Для цього зробіть замовлення на нашому сайті в зручний для Вас час. Меддовідка 083/о в автошколу відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка на роботу.
Виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого. Особам, які працюють в організаціях ця форма служить альтернативою лікарняного листка з єдиним нюансом – вона не оплачується роботодавцем. Бажано перед замовленням даного документа уточнити ситуацію з роботодавцем. Цю довідку можна оформити як заднім числом, так і про необхідність подальшого стаціонарного лікування. Меддовідка видана київською районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку на роботу можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна:
1-5 днів – 300 грн
6-10 днів – 350 грн
11-15 днів – 400 грн
16-20 днів – 450 грн
21-25 днів – 500 грн
26-30 днів – 550 грн
31-35 днів – 600 грн
36-40 днів – 650 грн
41-45 днів – 700 грн.


Замовити
Звільнення від фізкультури.
Займатися фізкультурою і спортом – це значить бути здоровим і красивим. Але буває так, що виникають проблеми зі здоров’ям і від спортивних вправ треба тимчасово відмовитися. За одне заняття фізкультури можна домовитися з викладачем, щоб не займатися фізкультурою кілька тижнів треба надати медичну довідку від лікаря, яка звільняє від занять фізкультури. Така медична довідка, яка звільняє від занять фізкультури, видається після перенесених вірусних, інфекційних, бактеоріальних захворюваннях. Де ж купити довідку звільнення від фізкультури? Можна купити довідку звільнення від фізкультури або піти іншим шляхом. А це означає: йти в поліклініку, стояти в чергах, кожному лікарю розповідати про свої проблеми зі здоров’ям. Цю «розповідь» треба підтвердити ще аналізами, рентгеном, ЕКГ, флюорографией і багатьма іншими обстеженнями. На все це піде купа часу і нервів. А можна зробити інакше, треба тільки купити медичну довідку звільнення від фізкультури, зробивши замовлення на нашому сайті. Купивши медичну довідку звільнення від фізкультури Ви рятуєтеся від багатьох проблем. Медична довідка звільнення від фізкультури видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для відвідування спорт секції відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна залежить від періоду, уточнюйте у менеджера..

Замовити
Медична довідка в басейн.
Сьогодні всі хочуть бути здоровими і красивими. Похід в басейн є кращим способом привести себе в порядок і оздоровитися. Але для відвідування басейну необхідно надати медичну довідку в басейн. Медична довідка в басейн є офіційним підтвердженням здоров’я людини у якого відсутні інфекційні, грибкові та венеричні захворювання. Оформивши медичну довідку в басейн у нас, на нашому сайті терміном на 6 місяців Ви отримаєте море задоволення від походу в басейн. Відсутність цієї медичної довідки в басейн позбавить Вас можливості відвідати цей чудовий водний комплекс. Тому, купити медичну довідку в басейн можна завдяки нашому сайту. Маючи просту, доступну форму заповнення медична довідка в басейн є основним документом дозволяє відвідування басейну. Медичну довідку в басейн можна купити на нашому сайті, як для дорослих, так і для дитини. Купивши медичну довідку в басейн на нашому сайті, Ви звільняєте себе від виснажливих чергах в поліклініках і лабораторіях, економлячи, при цьому, гроші і свій час. Купити довідку в басейн в Києві – це найшвидший спосіб вирішити свою проблему. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (наложенным платежом) (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Медична довідка для відвідування спорт секції.
Сьогодні всі прекрасно знають, спорт дарує нам здоров’я. І як чудово, що зараз є безліч спортивних секцій, де можна вибрати собі заняття до душі. Але в будь-якому спорткомплексі відразу ж зажадають від Вас медичну довідку для відвідування спортивної секції, а це значить: похід до лікарів, здача аналізів, ЕКГ, флюорографія …… І це ще не повний спектр необхідних висновків для отримання меддовідки для спортивної секції. Навіщо даремно витрачати свій час і нерви? Якщо можна купити медичну довідку для відвідування спортивної секції у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка в спортивну секцію є офіційним підтвердженням здоров’я людини, яка може займатися спортом. Оформивши на нашому сайті медичну довідку в спортивну секцію Ви отримаєте море задоволення від занять. Відсутність цієї медичної довідки позбавить Вас можливості відвідувати спортивні секції. Дана медична довідка для відвідування спорт секцій виписується у вільній формі і допускає Вас до занять у спортивних секціях, змаганнях. Медична довідка для відвідування спорт секції видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для відвідування спорт секції відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 070/о для отримання путівки в санаторій.
Ми прекрасно розуміємо, що легше запобігти хворобі, ніж потім її лікувати. Як же це зробити? Можна захопитися гомеопатією, можна загартовуватися і приймати імуностимулятор, можна зайнятися профілактичним лікуванням із застосуванням фармоцевтичних препаратів, а можна просто оздоровиться, купивши санторно-курорутную путівку. Путівку придбати не дуже складно, треба вибрати тільки санаторій, який Вам необхідний для лікування, оплатити вартість лікування і проживання. Це Вам обійдеться в кругленьку суму. А якщо такої суми немає, а необхідно санаторно-курортне лікування, що тоді робити? Вихід простий – треба купити медичну довідку 070/о для отримання путівки в санаторій, яку Ви можете отримати на Вашому підприємстві. Меддовідка 070/о необхідна не тільки для отримання путівки в санаторій, а й для оформлення соц. виплат на роботі. Меддовідка 070/о необхідна тим, хто має право на отримання державної допомоги або на отримання соц. послуг. Де ж купити медичну довідку 070/о? Купити медичну довідку 070/о можна зараз замовивши її на нашому сайті. Купити медичну довідку 070/о в Києві – це самий швидкий спосіб вирішити свою проблему. А наш сайт допоможе Вам в цьому, зробивши тільки одне замовлення на нашому сайті. Медична довідка 070/о видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка 070/о відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Цена – 400 грн.

Заказать
Медична довідка про проходження флюорографії.
Ви вирішили влаштуватися на роботу, вступити до ВНЗ, оформити медичну книжку, відвідати спортивну секцію або басейн, Вам необхідно надати медичну довідку про флюорографію. Зробити медичну довідку про флюорографію дуже просто, якщо Ви купити її у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Можна зробити і по іншому. Піти до сімейного лікаря, відсидівши в черзі 1.5-2 години, взяти направлення на флюорографію, прийти в кабінет флюорографії в години прийому, який не збігається з Вашим вільним часом, нарешті зробити знімок, а результат отримати на наступний день, в зазначений лікарем час . На це піде мінімум 3 дні. Але при цьому не треба забувати, що наш організм щодня піддається не бажаним опроміненням, від роботи на комп’ютері, від користування мобільними телефонами, смартфонами, гаджетами. А флюорографія є свого типу не бажаним опроміненням, особливо, якщо немкає ніяких ознак хвороби. Чи варто витрачати час даремно на все це? Відповідь одна – ні! Замовити медичну довідку про флюорографії на нашому сайті це означає: не витрачати особистий час, не наражати на опроміненню свій організм, зберегти здоров’я і гарний настрій. Купити медичну довідку про флюорографії це найправильніше Ваше рішення. Купити медичну довідку про флюорографії Ви зможете, якщо зробите замовлення на нашому сайті. Медична довідка про флюорографію видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка про флюорографії відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Медкнига нового зразка (з голограмою).
Ви вирішили влаштуватися на роботу? Це прекрасно. Але згідно з чинним законодавством України, кожен працездатний громадянин повинен мати медичну книжку. Щоб оформити медичну книжку, треба пройти обстеження у лікарів, здати купу аналізів. Це скільки ж треба витратити часу, нервів, заради одного папірця? Наша компанія пропонує Вам отримати медкнижку без особливих зусиль. Для цього Вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті і Ви лишитесь проблемної ситуації. Купити медкнижку в Києві, в Україні можна у нас. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (наложенным платежом) (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте медичну книгу).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Комплект медичних довідок(095/о+027/о) який допоможе закрити до 45 днів пропусків в ВУЗі, коледжі, технікумі.
Відомо, що студенту або школяру, або навіть відвідувачеві дитячого садка, потрібно надати довідку про пройдену хвороби, якщо він пропустив більше трьох днів. Що ж потрібно для виправдання пропущених трьох тижнів – представити медичну довідку 095/о та 027/о. Що являють собою ці дві медичні довідки в комплекті? Таке поєднання двох важливих документів дозволяє учневі ВНЗ, школи і коледжу обгрунтувати свою тимчасову відсутність, зробивши її поважною причиною. Крім того, комплект медичних довідок необхідний для отримання звільнення від фізкультури, а також допоможе перездати іспит або сесію. Свого роду, це лікарняний лист, але зі своїми позитивними моментами. В даному союзі, головною медичною довідкою виступає 095/о, оскільки саме вона дозволяє учневі пропускати навчання. Коли мова йде про тривалу відсутність, то необхідно оформляти і медичну довідку 027/о. Разом вони мають силу продовження звільнення на більш, ніж 14 днів. Завдяки їм можна оформити академічну відпустку. Деякі помилково думають, що їм достатньо отримати медичну довідку 095 / о, але вона дає право пропустити лише 14 календарних днів, якщо студент не відвідував навчальний заклад більш цього терміну, то однієї такої довідки буде недостатньо. В такому випадку видається кілька довідок, кожна терміном в 14 днів, завірених лікарем. Там же вказується дата, з якого моменту студент може повернутися до навчальної діяльності. Як вже вищевказані, продовження документа 095 / о не може здійснюватися без медичної довідки 027 / о. Остання меддовідки має дві форми: амбулаторна і стаціонарна. Якщо студент перебуває на лікуванні вдома і відвідує поліклініку лише іноді, то видається амбулаторна. Відповідно стаціонарна того, хто лікується на стаціонарі. Бувають такі випадки, коли студент дійсно хворів, але звернеться до лікаря не зміг з тієї чи іншої причини, тоді по одужанню він може зіткнуться з проблемою оформлення медичних довідок. Тому як там вказуються всі дані поточного стану хворого від початку і до останнього дня. Лікар не спостерігав пацієнта, може відмовитися від видачі таких документів. У таких випадках, єдиним правильним рішенням стає придбання комплекту на нашому сайті. Купити комплект медичних довідок 095/о та 027/о можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка видана київською районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Медична довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 500 грн.

Замовити
Медична довідка 082/о - для роботи за кордоном
Медична довідка за формою 082/о свідчить про стан фізичного самопочуття і факт відсутності у жителя України, що займає готовність виїхати закордон, лікарських ускладнюючих умов для здійснення такої подорожі. Медична довідка форма 082/о це документ, що повинен бути наданий громадянину держави Україна і його родичам, хто володіє готовністю відправитися в іншу державу на постійне проживання, або ж для праці на певний період часу, а ще при нетривалому відпочинку, туристичні поїздки. Справжня меддовідка потрібна для здобуття візи, а ще для оформлення страхування життя. Меддовідки форми 082/о зрідка називають “лікарськими допусками” в зовсім інші держави, від того що вона гарантує присутність у Вас доброго самопочуття, необхідного для виїзду за кордон. Дані меддовідки форми 082/о даються і в консульства, і страховим установам при підписанні страхувального документа. Страхові фірми в даній області для складання страхувальних документів спираються на висновках медичної довідки форми 082/о. Медичні заклади дають медичні довідки форми 082/о для надання в посольства іншої країни в Україні, в яких видаються дозволяють свідоцтва для прибуття до цієї державу. Щоб отримати медичну довідку для поїздок в іншу державу, потрібно пройти огляд у медичної ради лікарів, складається він з:
– терапевта (голова)
– дерматовенеролог
– фтизиатр
А обов’язкові при одержании меддовідки деякі фізіологічні та лаборантські обстеження:
– аналіз крові і сечі,
– аналіз крові на цукор,
– результат дослідження на ВІЛ-СНІД
-результат микроанализа на сифіліс (а також можливі аналізи на деякі інші захворювання, в залежності від держави)
– виписка з електрокардіограми
– результат ФЛГ
– огляд у нарколога
– огляд у лікаря-психіатра.
– Висновок лікаря-терапевта про Ваше здоров’я, неприсутність у Вас довготривалих хвороб.
Посольства деяких держав можуть додатково вимагати і інші аналізи. Меддовідка 082/о (мед. довідка для прагнучих поїхати в інші держави) дійсна шість місяців з дня здобуття. Проходження всіх етапів для меддовідки 082/о особисто в медичних закладах нe стане одним з найлегших, і може забрати чимало Вашого часу. Багато нe бажають витратити дорогих днів свого життя для відбування різноманітних лікарських оглядів і здавання матеріалів для проведення вивчення, а потім кілька днів чекати результатів деяких з них. Де ж можна купити медичну довідку 082/о? Медичну довідку за формою 082/о можливо купити у нас. Ми хочемо зберегти Ваші час і сили, тому хочемо порадити замість біганини в гарячці за різними медичним працівникам, і довгих черг біля їх кабінетів, швидке і приємне рішення – ми оформимо для Вас медичну довідку за формою 082/о. А Ви отримаєте довідку форми 082/о, що на даний момент буде підтверджена і оформлена потрібними лікарями. Що ж Вам для здобуття треба зробити? Для швидкого здобуття довідки для прагнучих відправитися за кордон, довідки за формою 082 / о, Вам потрібно зателефонувати нам або створити замовлення на медичну довідку форми 082/о у нас на сайті. Медична довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 350 грн.

Замовити
Медична довідка про вагітність.
Кожна дівчина, жінка мріє стати матір’ю. Бути матір’ю – це чудово. Не можна стати матір’ю, не побувавши в «цікавому положенні». А це означає: ранкова нудота, легкі головкружіння, токсикоз, зміна настрою, постійний сплеск «гормонів». І це все треба пережити цілих 9 місяців! А тут ще потрібно працювати або вчитися, або швидше оформити реєстрацію шлюбу в РАГСі, або отримати дозвіл для звільнення від занять фізкультури у ВНЗ. І всі всюди твердять одне: принесіть довідку про вагітність. Що робити? Відповідь одна – купити довідку про вагітність прямо зараз. Медична довідка про вагітність – це офіційний документ, який підтверджує вагітність жінки. Купивши медичну довідку про вагітність Ви можете пред’явити в будь-якому установи за місцем вимоги. Наявність медичної довідки про вагітність допоможе жінці багато проблем. Замовити медичну довідку про вагітність Ви можете прямо зараз, не виходячи з дому, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка про вагітність видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка про вагітність відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 400 грн.

Замовити
Аналізи підтверджуючі вагітність.
Дані аналізи допоможуть Вам на 100% довести Вашу вагітність на роботі, вдома і т. д. Меддовідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 250 грн.

Замовити
УЗД підтверджуюче вагітність.
Дане заключення УЗД допоможе Вам на 100% довести Вашу вагітність на роботі вдома і т. д. Довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 400 грн.

Замовити
Заключення медичної комісії.
Довідка ЛКК – це офіційний документ, висновок медичної комісії. ЛКК це лікарсько-консультаційна комісія, колегіальний орган, який створюється на базі державних лікувально-профілактичних установ або при регіональних органах охорони здоров’я. Очолює лікарську комісію головлікар або завідувач відділенням, склад комісії зазвичай не змінюється. Висновок ЛКК необхідно в тих випадках, коли лікар не може прийняти рішення одноосібно або не має на це право, а саме:
– Оформлення академічної відпустки студентам
– Звільнення учня від фізкультури або іспитів
– Підтвердження довідки про вагітність
– Переклад учня на домашнє навчання за станом здоров’я і ін.
Медична довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку ЛКК можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 500 грн.

Замовити
Медична довідка в вільній формі.
Цей медичний документ може знадобитися наприклад якщо ви з ранку прокинулися після напруженого робочого дня і зрозуміли що проспали, а вам треба було йти на роботу або відвезти дитину в дитячий садок. Вам звичайно треба відвідати лікаря, що б він виписав вам довідку, яка буде поважною причиною прогулу. Але тільки ви розумієте що цю довідку вам не видадуть. Вихід є. Зателефонуйте нам і в цей же день у вас на руках буде меддовідка у вільній формі від лікаря. Вона буде підтвердженням того що ви або ваша дитина були на прийомі у лікаря, яка допоможе закрити кілька днів відсутності без поважної причини.
Медична довідка у вільній формі видається при відвідуванні терапевта в робочий час, за результатом прийому якого є відмова у видачі лікарняного. Вона буде доказом того що ви були у профільного лікаря, обстеження якого затягнулося на більший термін, ніж ви розраховували.
При оформленні такої медичної довідки від лікаря у вільній формі ніяких умовностей і правил заповнення не передбачено. Оскільки як правило кожен лікар фахівець має свій оригінальний бланк, який він заповнює на свій розсуд, відображаючи поточний хід справи. Тому на такій медичній довідці може бути описаний будь-який індивідуальний випадок. Таку медичну довідку може видати лікар будь-якої спеціальності якого ви відвідували, будь це травматолог, стоматолог, невропатолог або наприклад офтальмолог. Головне щоб у нього була своя власна друк засвідчує що ви відвідували саме цього лікаря.
Якщо через стрес і безсоння ви постійно спізнюєтеся на роботу, то довідка в довільній формі вас би врятувала, що б не зіпсувати відносини з начальством. Але на жаль при таких розладах організму довідки не видають. Замовте довідку у нас і вона буде підтвердженням необхідності проходження будь-яких процедур в ранковий час.
Така довідка від лікаря на відміну від лікарняного, хоч і володіє максимально можливою кількістю варіантів виправдання відсутності на роботі чи навчанні, вона не оплачується роботодавцем. Медична довідка в довільній формі може повідомляти про проходження форм лікування, різних процедур, будь-якого типу обстежень або навіть здачі аналізів. У ній так само можуть бути відображені рекомендації щодо прийому препаратів і дотримання режиму людини.
Медична довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку у вільній формі можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка для участі в марафоні..
Сьогодні всі прекрасно знають, спорт дарує нам здоров’є. І як чудово, що в данний час є безліч спорт секцій, клубів, де кожен знайде собі заняття до душі. Але щоб розвіятися і отримати море емоцій хочеться взяти участь в змаганнях. Найкраще – побігати, взявши участь в марафоні. А марафон – це ідельна можливість показати спортивну форму свого організму, знайти нових друзів і однодумців і просто провести дозвілля на свіжому і чистому повітрі. Але щоб прийняти участь в марафоні необхідно зареєструватися і пред’явити медичну довідку на марафон. Меддовідка на марафон є основним документом, що підтверджує стан здоров’я учасника марафону, який допускається до участі в марафоні. Якщо ж у учасника відсутня медична довідка на марафон – то до змагань він не допускается. Де ж купити медичну довідку на марафон? Відповідь проста – купіть її на нашому сайті, зробивши замовлення на нашому сайті. Купити медичну довідку для участі в марафоні можна прямо зараз, не виходячи з дому, заощадивши свій час. Медична довідка на марафон видається на довготривалий термін, до 6 місяців. Медична довідка для марафону видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для марафону відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 300 грн.

Замовити
Комплект медичних довідок для оформлення академвідпустки.
Якщо Ви студент вищого навчального закладу і у Вас виникли проблеми в сім’ї, проблеми зі здоров’ям, набридло вчитися або збираєтеся стати матір’ю – то Вам необхідно взяти академічну відпустку. Але її Вам оформлять лише тоді, коли у Вас більше 30 днів пропусків з поважної причини. Ці пропуски повинні бути підтверджені довідками 095/о та 027/о та висновку ЛКК, які рекомендують Вам отримати академвідпустку. Де ж взяти ці медичні довідки для оформлення академвідпустки? Ми пропонуємо Вам два варіанти вирішення цієї проблеми. Варіант перший: звернутися в поліклінікку, обійти купу лікарів, здати безліч аналізів, ЕКГ, оформити обхідний лист і через пару тижнів з горем-пополам Вам видадуть мед довідку – висновок лікарсько-консультативної комісії. Але є і другий варіант: купити медичну довідку висновок ЛКК для академвідпустки і Ваша проблема зникне вмить. Для цього не потрібно витрачати свій час і нерви, а потрібно тільки зробити замовлення на нашому сайті. Купивши медичну довідку на отримання академвідпустки Ви будете спокійно вирішувати свої проблеми. Медичні довідки для академвідпустки видані київською районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідки для академвідпустки відправляються Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 1000 грн.

Замовити
Аналіз крові(загальний, розгорнутий), аналіз сечі, аналіз кала.
Ви влаштовуєтеся на роботу, оформляєте дитину в школу або дитячий сад, хочете вступити до ВНЗ, Вам необхідно надати медичний висновок про стан здоров’я. Але без результатів аналізів крові і сечі Вам цей бар’єр не подолати. Як же здати аналізи крові і сечі без нервування, талончиків, черги в лабораторії? Відповідь проста – або купити результати аналізів на нашому сайті, або витратити купу часу, нервів, що б у сімейного лікаря взяти направлення на аналізи. А сімейний лікар, давши направлення, Вас засмутить: «А талончиків у мене немає! Ідіть в лабораторію і платним чином здайте аналіз крові і сечі. »Чи варто витрачати стільки часу на все це? Звичайно, ні! Якщо Ви знаєте, що здоров’я у Вас в порядку, то нікчему Вам вся ця тяганина. Купіть аналізи крові і сечі прямо зараз – зробивши замовлення на нашому сайті. Купити аналізи Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Аналізи видані київської районною поліклінікою. але діють в будь-якому місті України. Аналізи відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 095/о для закриття пропусків в ВУЗі, коледжі, школі.
Щоб довести, що Ваша відсутність на роботі, в школі, інституті, дитячому садку була з поважної причини, потрібно надати підтвердження тимчасової непрацездатності (довідка форми 095/о). Даний документ має термін дії рівний чотирнадцяти днів, в деяких випадках термін дії збільшується, але в такому випадку потрібно оформляти ще довідку форми 027/о. Медична довідка 095/о є офіційним документом, який видається після захворювання. Зрозуміло, що її наявність потрібно тільки тим, хто навчається в загальноосвітніх установах і працюючим людям. Кожна людина стикалася з такою ситуацією, коли з якоїсь причини доводилося пропускати робочий або навчальний день. Особливо часто непередбачені ситуації трапляються з молодим поколінням. Коли людина доростає до певного віку, то стає більш відповідальним, у нього з’являється сім’я і думати він може лише про сімейне благополуччя. Тому дорослі люди намагаються прийти на робоче місце вчасно, інша справа – студенти і школярі, в силу своєї юності вони ще вітряні, амбітні, бажаючі гуляти, а їх практично з під палки женуть вчитися. Молодь намагається максимально розвиватися, але найчастіше їх захоплення далекі від навчального процесу. Молоді приділяють багато уваги фізичному розвитку організму, хочуть бути красивими, приділяють час пошуку другої половинки, все це призводить до накопичення великої кількості пропусків. Крім цього так, як всі ми люди, ніхто з нас не застрахований від раптових хвороб. У будь-якому випадку доведеться доводити, що ви були відсутні не через свою лінь, а з поважних причин. У всіх вище зазначених ситуаціях вам знадобиться принести довідку про тимчасову непрацездатність: меддовідку 095/о, в якій зазначаються дані про перенесене захворювання або про те, що громадянин пробув на стаціонарному лікуванні протягом деякого часу. Не варто плутати медичну довідку 095/о та лікарняний лист. Адже другий видається лише працюючим громадянам, а довідка форми 095/о підходить для наступної категорії населення:
– Учням в ліцеях і школах;
– Учням в коледжах, технікумах, професійно-технічних училищах;
– Учням в ВУЗах;
– Учням в інших загальноосвітніх закладах.
Уявімо ситуацію, коли дитина не відвідувала дитячий сад або школу з якої-небудь причини. Якщо його відсутність була не більше двох днів, то довідку йому надавати не потрібно, але якщо його не було від трьох днів до двох тижнів, то без підтверджуючого документа, що дитина здорова – не обійтися. У навчальному заклад у вас обов’язково попросять медичну довідку форми 095/о. Надавши її ви закриєте всі пропуски і будете спокійні, адже до вас не буде претензій. Також і для студента, особливо які навчаються на денному відділення для закриття прогулів з неповажних причин потрібен цей рятувальний документ. Ця медична довідка допоможе, якщо студент не прийде на іспит або залік, йому буде простіше домовитись на рахунок перездачі. Можна буде перездати повністю сесію без зайвих питань. Купити медичну довідку 095/о (для закриття пропусків) Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Медична довідка 095/о видана київською районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою(наложенный платеж), (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціни:
1-2 дня – 100 грн.
3-4 дня – 130 грн.
5-6 днів – 150 грн.
7-8 днів – 170 грн.
9-10 днів – 190 грн.
10-14 днів – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 086/о - медогляд для ЗНО, в ВУЗ, на роботу.
Ви вирішили влаштуватися на роботу, або оформити дитину в садок, школу, або вступаєте в будь-який вищий навчальний закладу? Вам необхідно надати медичну довідку 086/о про стан здоров’я. Іншими словами сказати – пройти медогляд. Що б оформити медичну довідку 086/о потрібно пройти обстеження не в одного лікаря і здати купу аналізів, флюорографію, кардіограму, і так далі, всього і не перерахувати. Це скільки ж треба витратити нервів, часу і грошей, заради одного папірця, без якого вам не обійтись. Медична довідка 086/о є однією з найбільш потрібних довідок в нашому житті. Меддовідка 086 о – це лікарсько-консультативний висновок про стан Вашого здоров’я. Як відомо, здоров’я купити не можна, а медичну довідку 086 / о купити можна прямо зараз. Наша компанія пропонує купити медичну довідку 086/о без особах зусиль і витрат. Для цього Вам не обходимо зробити замовлення на нашому сайті і Ви позбавите себе від проблемної ситуації: «Як пройти медогляд». Купити медичну довідку 086/о (медогляд) Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Медична довідка 086/о видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка 086/о відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 083/о - для водіїв.
Багато з нас не можуть уявити своє життя без автомобіля. Особистий автомобіль – це комфорт, щоденна незалежність від міського транспорту і погодних умов. Але щоб керувати автомобілем, треба бути дуже уважним і зібраним, мати хороше здоров’я, вміти швидко реагувати на непередбачені ситуації на дорозі. Згідно із законом України всі водії транспортних засобів зобов’язані проходити медогляди і мати медичні довідки. Без медичної довідки 083/о для водіїв жоден водій не влаштується на роботу, а майбутній водій – не отримає посвідчення на право водіння автомобілем. Пройти медкомісію для водіїв не так вже й складно. Треба витратити певну суму грошей в поліклініці на проходження медкомісії для водіїв, здати купу аналізів, пройти і отримати сертифікати нарколога і психіатра, зробити флюорографію та кардіограму, зібрати всі ці «папірці» в купу і тільки тоді Вам оформлять медичну довідку за формою 083/о для водіїв. На це піде як мінімум тиждень «головного болю» і нервування. Але можна зробити по-іншому, легко і просто – зробивши замовлення на медичну довідку 083/о для водіїв на нашому сайті. Медична довідка 083/о в автошколу потрібна Вам не тільки для отримання прав в автошколі, а й для відновлення втраченого водійського посвідчення, для складання іспитів у ДАІ на право керування транспортним засобом категорій А, В, С, D, E і інші, для оновлення водійського посвідчення. Купити медичну довідку 083/о в автошколу можна прямо зараз, не виходячи з дому. Для цього зробіть замовлення на нашому сайті в зручний для Вас час. Меддовідка 083/о в автошколу відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 027/о - виписка з історії хвороби (амбулаторна або стаціонарна).
Якщо Ви були відсутні в школі, інституті, або Ваша дитина не була в дитячому садочку більше 14 днів, то Вам потрібно купити медичну довідку, яка підтвердить Вашу тимчасову непрацездатність. Це медична довідка 027/о. Медична довідка 027/о є офіційним документом, який підтверджує Вашу тимчасову хворобу. Але буває в житті так, що хвороба затягується і перевищує 14 днів, то учням, студентам необхідна виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого форми 027/о. Одночасно з довідкою 027/о необхідно зробити медичну довідку 095/о, яка підтвердить дійсність і тривалість Вашої хвороби. Також ми можемо зробити медичну довідку 027/о тим, кому потрібна академвідпустка, звільнення від фізкультури, дострокова здача сесіъ. Медичну довідку 027/о не варто плутати з лікарняним листом. Зроблена медична довідка 027/о є альтернативою лыкарняного листа, але не оплачується роботодавцем. Оформити медичну довідку 027/о можна як заднім числом, так і дыйсним числом по Вашій необхідності. Якщо студент навчається на денному відділенні та пропустив більше 14 днів з неповажної причини, то йому потрібен цей рятувальний документ – витяг з медичної карти амбулаторного чи стаціонарного хворого. Дана довідка діє спільно з медичною довідкою 095/о про тимчасову непрацездатність студента, учня. Медична довідка видана київської районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку 027/о (виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого) можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку). Купіть медичну довідку 027/о та спіть спокійно.

Ціна:
1-5 днів – 300 грн
6-10 днів – 350 грн
11-15 днів – 400 грн
16-20 днів – 450 грн
21-25 днів – 500 грн
26-30 днів – 550 грн
31-35 днів – 600 грн
36-40 днів – 650 грн
41-45 днів – 700 грн.

Замовити
Медична довідка на роботу.
Виписка з медичної карти стаціонарного або амбулаторного хворого. Особам, які працюють в організаціях ця форма служить альтернативою лікарняного листка з єдиним нюансом – вона не оплачується роботодавцем. Бажано перед замовленням даного документа уточнити ситуацію з роботодавцем. Цю довідку можна оформити як заднім числом, так і про необхідність подальшого стаціонарного лікування. Меддовідка видана київською районною поліклінікою, але діє в будь-якому місті України. Купити медичну довідку на роботу можна у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна:
1-5 днів – 300 грн
6-10 днів – 350 грн
11-15 днів – 400 грн
16-20 днів – 450 грн
21-25 днів – 500 грн
26-30 днів – 550 грн
31-35 днів – 600 грн
36-40 днів – 650 грн
41-45 днів – 700 грн.


Замовити
Звільнення від фізкультури.
Займатися фізкультурою і спортом – це значить бути здоровим і красивим. Але буває так, що виникають проблеми зі здоров’ям і від спортивних вправ треба тимчасово відмовитися. За одне заняття фізкультури можна домовитися з викладачем, щоб не займатися фізкультурою кілька тижнів треба надати медичну довідку від лікаря, яка звільняє від занять фізкультури. Така медична довідка, яка звільняє від занять фізкультури, видається після перенесених вірусних, інфекційних, бактеоріальних захворюваннях. Де ж купити довідку звільнення від фізкультури? Можна купити довідку звільнення від фізкультури або піти іншим шляхом. А це означає: йти в поліклініку, стояти в чергах, кожному лікарю розповідати про свої проблеми зі здоров’ям. Цю «розповідь» треба підтвердити ще аналізами, рентгеном, ЕКГ, флюорографией і багатьма іншими обстеженнями. На все це піде купа часу і нервів. А можна зробити інакше, треба тільки купити медичну довідку звільнення від фізкультури, зробивши замовлення на нашому сайті. Купивши медичну довідку звільнення від фізкультури Ви рятуєтеся від багатьох проблем. Медична довідка звільнення від фізкультури видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для відвідування спорт секції відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна залежить від періоду, уточнюйте у менеджера.

Замовити
Медична довідка в басейн.
Сьогодні всі хочуть бути здоровими і красивими. Похід в басейн є кращим способом привести себе в порядок і оздоровитися. Але для відвідування басейну необхідно надати медичну довідку в басейн. Медична довідка в басейн є офіційним підтвердженням здоров’я людини у якого відсутні інфекційні, грибкові та венеричні захворювання. Оформивши медичну довідку в басейн у нас, на нашому сайті терміном на 6 місяців Ви отримаєте море задоволення від походу в басейн. Відсутність цієї медичної довідки в басейн позбавить Вас можливості відвідати цей чудовий водний комплекс. Тому, купити медичну довідку в басейн можна завдяки нашому сайту. Маючи просту, доступну форму заповнення медична довідка в басейн є основним документом дозволяє відвідування басейну. Медичну довідку в басейн можна купити на нашому сайті, як для дорослих, так і для дитини. Купивши медичну довідку в басейн на нашому сайті, Ви звільняєте себе від виснажливих чергах в поліклініках і лабораторіях, економлячи, при цьому, гроші і свій час. Купити довідку в басейн в Києві – це найшвидший спосіб вирішити свою проблему. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (наложенным платежом) (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Медична довідка для відвідування спорт секції.
Сьогодні всі прекрасно знають, спорт дарує нам здоров’я. І як чудово, що зараз є безліч спортивних секцій, де можна вибрати собі заняття до душі. Але в будь-якому спорткомплексі відразу ж зажадають від Вас медичну довідку для відвідування спортивної секції, а це значить: похід до лікарів, здача аналізів, ЕКГ, флюорографія …… І це ще не повний спектр необхідних висновків для отримання меддовідки для спортивної секцій. Навіщо даремно витрачати свій час і нерви? Якщо можна купити медичну довідку для відвідування спортивної секції у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка в спортивну секцію є офіційним підтвердженням здоров’я людини, яка може займатися спортом. Оформивши на нашому сайті медичну довідку в спортивну секцію Ви отримаєте море задоволення від занять. Відсутність цієї медичної довідки позбавить Вас можливості відвідувати спортивні секції. Дана медична довідка для відвідування спорт секцій виписується у вільній формі і допускає Вас до занять у спортивних секціях, змаганнях. Медична довідка для відвідування спорт секції видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для відвідування спорт секції відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити
Медична довідка 070/о для отримання путівки в санаторій.
Данная медицинскуя справка регламентирует получения путевки в санаторий или соц. выплат на работе. Данную справку имеют право получить те, кто обладают правом на гос помощь или на получение соц. услуг Справка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины.

Цена – 350 грн.

Заказать
Медична довідка про проходження флюорографії.
Ви вирішили влаштуватися на роботу, вступити до ВНЗ, оформити медичну книжку, відвідати спортивну секцію або басейн, Вам необхідно надати медичну довідку про флюорографію. Зробити медичну довідку про флюорографію дуже просто, якщо Ви купити її у нас, зробивши замовлення на нашому сайті. Можна зробити і по іншому. Піти до сімейного лікаря, відсидівши в черзі 1.5-2 години, взяти направлення на флюорографію, прийти в кабінет флюорографії в години прийому, який не збігається з Вашим вільним часом, нарешті зробити знімок, а результат отримати на наступний день, в зазначений лікарем час . На це піде мінімум 3 дні. Але при цьому не треба забувати, що наш організм щодня піддається не бажаним опроміненням, від роботи на комп’ютері, від користування мобільними телефонами, смартфонами, гаджетами. А флюорографія є свого типу не бажаним опроміненням, особливо, якщо немкає ніяких ознак хвороби. Чи варто витрачати час даремно на все це? Відповідь одна – ні! Замовити медичну довідку про флюорографії на нашому сайті це означає: не витрачати особистий час, не наражати на опроміненню свій організм, зберегти здоров’я і гарний настрій. Купити медичну довідку про флюорографії це найправильніше Ваше рішення. Купити медичну довідку про флюорографії Ви зможете, якщо зробите замовлення на нашому сайті. Медична довідка про флюорографію видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка про флюорографії відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Медкнига нового зразка (з голограмою).
Ви вирішили влаштуватися на роботу? Це прекрасно. Але згідно з чинним законодавством України, кожен працездатний громадянин повинен мати медичну книжку. Щоб оформити медичну книжку, треба пройти обстеження у лікарів, здати купу аналізів. Це скільки ж треба витратити часу, нервів, заради одного папірця? Наша компанія пропонує Вам отримати медкнижку без особливих зусиль. Для цього Вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті і Ви лишитесь проблемної ситуації. Купити медкнижку в Києві, в Україні можна у нас. Меддовідка відправляється Новою Поштою, післяплатою (наложенным платежом) (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте медичну книгу).

Ціна – 150 грн.

Замовити
Комплект медичних довідок(095/о+027/о) який допоможе закрити до 45 днів пропусків в ВУЗі, коледжі, технікумі.
Известно, что студенту или школьнику, либо даже посетителю детского сада, нужно представить справку о пройденной болезни, если он пропустил более трех дней. Что же нужно для оправдания пропущенных трех недель – представить справку 095 и 027. Что являют собой эти две справки в комплекте? Такое соединение двух важных документов позволяет учащемуся ВУЗа, школы и колледжа обосновать свое временное отсутствие, сделав его уважительным. Кроме того, комплект необходим для получения освобождения от физкультуры, а также поможет пересдать экзамен либо сессию. Своего рода, это больничный лист, но со своими положительными моментами. В данном союзе, главной справкой выступает 095о, поскольку именно она позволяет учащемуся пропускать учебу. Когда речь идет о длительном отсутствии, то необходимо оформлять и справку 027. Вместе они имеют силу подливания освобождения на более, чем три недели. Благодаря им можно оформить академ отпуск. Некоторые ошибочно думают, что им достаточно получить справку 095о, но она дает право пропустить лишь 14 календарных дней, если студент не посещал учебное заведение более этого срока, то одной такой справки будет недостаточно. В таком случае выдается несколько справок, каждая сроком в 14 дней, заверенных лечащим врачом. Там же указывается дата, с какого момента студент может возвратиться к учебной деятельности. Как уже вышеуказанно, продление документа 095у не может осуществляться без справки 027у. Последняя имеет две формы: амбулаторная и стационарная. Если студент находится на лечении дома и посещает поликлинику лишь иногда, то выдается амбулаторная. Соответственно стационарная тому, кто лечится на стационаре. Бывают такие случаи, когда студент действительно болел, но обратится к врачу не смог по той или иной причине, тогда по выздоровлению он может столкнутся с проблемой оформления справок. Потому как там указываются все данные текущего состояния больно от начала и до последнего дня. Врач не наблюдавший пациента, может отказаться от выдачи таких документов. В таких случаях, единственным правильным решением становится приобретение комплекта на нашем сайте. Справка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины.

Цену уточняйте у менеджера.

Замовити
Медична довідка 082/о - для роботи за кордоном
Медицинская справка по форме 082 / о свидетельствует о состоянии физического самочувствия и факт отсутствия у жителя Украины, располагающего готовностю уехать заграницу, врач. осложняющих условий для осуществления такого путешествия. Медицинская справка форма 082 / о представляется документом, что должен быть предоставлен гражданину государства Украина и его родственникам, кто обладает готовностью отправиться в другое государство на постоянное проживание, или же для труда на какой-никакой период времени, а еще при непродолжительном развлечении, включительно тур. поездки. Настоящая медсправка нужна для одержания визы, а еще для оформления страхования жизни. Медсправки формы 082 / о изредка называют “врачебными допусками” в инные государства, оттого что она гарантирует присутствие у Вас доброго самочувствия, требуемого для выезда за границу. Данные справки формы 082 / о даются и в консульства, и страховым учреждениям при подписании страховочного документа. Страховые фирмы в данной области для составления страховочных документов опираются на выводах медсправок форма 082 у. Мед заведения дают справки формы 082 / о для предоставления в посольства другой страны в Украине, в которых выдаются дозволяющие свидетельства для прибытия в данную державу. Чтобы получить справку для поездок в иное государство, требуется пройти осмотр у мед. совета врачей, состоит он из: Терапевта (глава) Дерматовенеролога Фтизиатр А обязательны при одержании медсправки некоторые физиологические и лаборантские обследования: Последствие анализа крови и мочи, Итог исследования крови на глюкозу, Результат исследования на ВИЧ-СПИД Результат микроанализа на сифилис (а также возможны анализы на некоторые другие заболевания, в зависимости от державы) Выписка из электрокардиограммы, Результат ФЛГ, Итог осмотра у нарколога, Последствие осмотра у врача-психиатра. Вывод врача-терапевта о Вашем здоровье, неприсутствии у Вас долговременных болезней. Посольские заведения кое-каких держав могут дополнительно требовать других микроанализов. Справка форма 082 / о (мед. справка для стремящихся поехать в другие государства) действительна шесть месяцев со дня одержания. Прохождение всех этапов для мед. справки по форме 082 / о лично в мед заведениях нe станет одним из найлегчайших, и может забрать немало Вашего врeмeни. Многие нe желают истратить 14 дорогих дней своей жизни для отбывания разнообразных врачебных осмотров и сдавания материалов для проведения изучения, а потом несколько дней дожидаться результатов некоторых из них. Где же можно купить медсправку форма 082 / о? Мед. справку формы 082 / о возможно купить у нас. Мы хотим сберечь Ваши время и силы, потому хочем посоветовать взамен беготни в горячке по разным медицинским работникам, и длинных очередей возле ихних кабинетов, быстрое и приятное решение – мы оформим для Вас справку по форме 082 / о. А Вы получите справку формы 082 / о, что на данный момент будет подтверждена и оформлена нужными врачами. Что же Вам для одержания надо сделать? Для быстрого одержания справки для стремящихся отправиться заграницу, справки по форме 082 / о, Вам нужно позвонить нам или создать заказ на мед. справку формы 082 / о у нас на сайте. Справка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины.

Цена – 300 грн.

Замовити
Медична довідка про вагітність.
Кожна дівчина, жінка мріє стати матір’ю. Бути матір’ю – це чудово. Не можна стати матір’ю, не побувавши в «цікавому положенні». А це означає: ранкова нудота, легкі головкружіння, токсикоз, зміна настрою, постійний сплеск «гормонів». І це все треба пережити цілих 9 місяців! А тут ще потрібно працювати або вчитися, або швидше оформити реєстрацію шлюбу в РАГСі, або отримати дозвіл для звільнення від занять фізкультури у ВНЗ. І всі всюди твердять одне: принесіть довідку про вагітність. Що робити? Відповідь одна – купити довідку про вагітність прямо зараз. Медична довідка про вагітність – це офіційний документ, який підтверджує вагітність жінки. Купивши медичну довідку про вагітність Ви можете пред’явити в будь-якому установи за місцем вимоги. Наявність медичної довідки про вагітність допоможе жінці багато проблем. Замовити медичну довідку про вагітність Ви можете прямо зараз, не виходячи з дому, зробивши замовлення на нашому сайті. Медична довідка про вагітність видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка про вагітність відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 400 грн.

Замовити
Аналізи підтверджуючі вагітність.
Данные анализы помогут Вам на 100% доказать Вашу беременность на работе дома и т. д. Справка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины.

Цена – 250 грн.

Замовити
УЗД підтверджуюче вагітність.
Данное заключения УЗИ поможет Вам на 100% доказать Вашу беременность на работе дома и т. д. Справка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины.

Цена – 400 грн.

Замовити
Заключення медичної комісії.
Справка ВКК – это официальный документ, заключение медицинской комиссии.ВКК это врачебно-консультационная комиссия, коллегиальный орган, который создается на базе государственных лечебно-профилактических учреждений или при региональных органах здравоохранения. Возглавляет врачебную комиссию главврач или заведующий отделением, состав комиссии обычно не меняется. Заключение ВКК необходимо в тех случаях, когда доктор не может принять решение единолично или не имеет на это право, а именно:
– Оформление академического отпуска студентам
– Освобождение учащегося от физкультуры или экзаменов
– Подтверждения справки о беременности
– Перевод учащегося на домашнее обучение по состоянию здоровья и др.

Цена – 500 грн.

Замовити
Медична довідка в вільній формі.
Этот медицинский документ может понадобиться например если вы с утра проснулись после напряженного рабочего дня и поняли что проспали, а вам надо было идти на работу или отвезти ребенка в детский садик. Вам конечно надо посетить врача, что бы он выписал вам справку, которая будет являться уважительной причиной прогула. Но только вы понимаете что эту справку вам не выдадут. Выход есть. Позвоните нам и в этот же день у вас на руках будет медсправка в свободной форме от врача. Она будет подтверждением того что вы или ваш ребенок были на приеме у врача, которая поможет закрыть несколько дней отсутствия без уважительной причины.
Медсправка в свободной форме выдается при посещении терапевта в рабочее время, по результату приема которого является отказ в выдаче больничного. Она будет доказательством того что вы были у профильного врача, обследование которого затянулось на больший срок, чем вы рассчитывали. Такая медсправка в свободной форме от врача понадобится ученику что бы закрыть прогулы в школе, или студенту в вузе и избежать неприятных последствий.
При оформлении такой медицинской справки от врача в свободной форме никаких условностей и правил заполнения не предусмотрено. Поскольку как правило каждый врач специалист имеет свой оригинальный бланк, который он заполняет на свое усмотрение, отражая текущий ход дела. Поэтому на такой медицинской справке может быть описан любой индивидуальный случай. Такую медсправку может выдать врач любой специальности которого вы посещали, будь это травматолог, стоматолог, невропатолог или например офтальмолог. Главное чтобы у него была своя собственная печать удостоверяющая что вы посещали именно этого врача.
Если из-за стресса и бессонницы вы постоянно опаздываете на работу, то справка в свободной форме вас бы выручила, что бы не испортить отношения с начальством. Но к сожалению при таких расстройствах организма справки не выдают. Закажите справку у нас и она будет подтверждением необходимости прохождения каких либо процедур в утреннее время.
Такая справка от врача в отличии от больничного, хоть и обладает максимально возможным количеством вариантов оправдания отсутствия на работе или учебе, она не оплачивается работодателем. Поэтому она вполне подойдет для того что бы закрыть прогул сроком до трех дней, например при пищевом отравлении.
Медицинская справка в свободной форме может сообщать о прохождении форм лечения, различных процедур, любого типа обследований или даже сдачи анализов. В ней так же могут быть отражены рекомендации по приему препаратов и соблюдению режима человека.
Медсправка выдана киевской районной поликлиникой, но действует в любом городе Украины. Купить медицинскую справку в свободной форме можно у нас, сделав заказ на нашем сайте. Медсправка отправляется Новой Почтой, наложенным платежом(осматриваете и если все хорошо оплачиваете справку).

Цена – 150 грн.

Замовити
Медична довідка для участі в марафоні.
Сьогодні всі прекрасно знають, спорт дарує нам здоров’є. І як чудово, що в данний час є безліч спорт секцій, клубів, де кожен знайде собі заняття до душі. Але щоб розвіятися і отримати море емоцій хочеться взяти участь в змаганнях. Найкраще – побігати, взявши участь в марафоні. А марафон – це ідельна можливість показати спортивну форму свого організму, знайти нових друзів і однодумців і просто провести дозвілля на свіжому і чистому повітрі. Але щоб прийняти участь в марафоні необхідно зареєструватися і пред’явити медичну довідку на марафон. Меддовідка на марафон є основним документом, що підтверджує стан здоров’я учасника марафону, який допускається до участі в марафоні. Якщо ж у учасника відсутня медична довідка на марафон – то до змагань він не допускается. Де ж купити медичну довідку на марафон? Відповідь проста – купіть її на нашому сайті, зробивши замовлення на нашому сайті. Купити медичну довідку для участі в марафоні можна прямо зараз, не виходячи з дому, заощадивши свій час. Медична довідка на марафон видається на довготривалий термін, до 6 місяців. Медична довідка для марафону видана київської районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідка для марафону відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 300 грн.

Замовити
Комплект медичних довідок для оформлення академвідпустки.
Якщо Ви студент вищого навчального закладу і у Вас виникли проблеми в сім’ї, проблеми зі здоров’ям, набридло вчитися або збираєтеся стати матір’ю – то Вам необхідно взяти академічну відпустку. Але її Вам оформлять лише тоді, коли у Вас більше 30 днів пропусків з поважної причини. Ці пропуски повинні бути підтверджені довідками 095/о та 027/о та висновку ЛКК, які рекомендують Вам отримати академвідпустку. Де ж взяти ці медичні довідки для оформлення академвідпустки? Ми пропонуємо Вам два варіанти вирішення цієї проблеми. Варіант перший: звернутися в поліклінікку, обійти купу лікарів, здати безліч аналізів, ЕКГ, оформити обхідний лист і через пару тижнів з горем-пополам Вам видадуть мед довідку – висновок лікарсько-консультативної комісії. Але є і другий варіант: купити медичну довідку висновок ЛКК для академвідпустки і Ваша проблема зникне вмить. Для цього не потрібно витрачати свій час і нерви, а потрібно тільки зробити замовлення на нашому сайті. Купивши медичну довідку на отримання академвідпустки Ви будете спокійно вирішувати свої проблеми. Медичні довідки для академвідпустки видані київською районною поліклінікою. але діє в будь-якому місті України. Меддовідки для академвідпустки відправляються Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 1000 грн.

Замовити
Аналіз крові(загальний, розгорнутий), аналіз сечі, аналіз кала.
Ви влаштовуєтеся на роботу, оформляєте дитину в школу або дитячий сад, хочете вступити до ВНЗ, Вам необхідно надати медичний висновок про стан здоров’я. Але без результатів аналізів крові і сечі Вам цей бар’єр не подолати. Як же здати аналізи крові і сечі без нервування, талончиків, черги в лабораторії? Відповідь проста – або купити результати аналізів на нашому сайті, або витратити купу часу, нервів, що б у сімейного лікаря взяти направлення на аналізи. А сімейний лікар, давши направлення, Вас засмутить: «А талончиків у мене немає! Ідіть в лабораторію і платним чином здайте аналіз крові і сечі. »Чи варто витрачати стільки часу на все це? Звичайно, ні! Якщо Ви знаєте, що здоров’я у Вас в порядку, то нікчему Вам вся ця тяганина. Купіть аналізи крові і сечі прямо зараз – зробивши замовлення на нашому сайті. Купити аналізи Ви можете на нашому сайті, зробивши замовлення. Аналізи видані київської районною поліклінікою. але діють в будь-якому місті України. Аналізи відправляється Новою Поштою, післяплатою (оглядаєте і якщо все добре оплачуєте довідку).

Ціна – 200 грн.

Замовити

Наши контакты:

38 (093) 22-33-789

Мы в социальных сетях:

Медицинские справки © 2017
Free Divi WordPress Theme, Find new Free Android Games at dlandroid24.com